Medren

Kobierzyńska 117B/1u, Kraków 7:00 - 15:00 +48 12 266 72 35 | +48 660 491 411

Zespół pracowników Medren

Lek. med. Renata Stępień-Dutka

specjalista endokrynolog / specjalista chorób wewnętrznych


Diagnostyka i leczenie chorób osób dorosłych

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu Pacjentów z zakresu endokrynologii, jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii, stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Diagnostyka i leczenie chorób:

 • tarczycy: nadczynność, niedoczynność , Hasimoto, Graves-Basedowa,
 • niepłodności, zespół policystycznych jajników,
 • otyłości: zespołu metabolicznego, nietolerancji glukozy,
 • nadmiernego owłosienia u kobiet, zaburzenia miesiączkowania, trądzik.

Lek. med. Elżbieta Zając

specjalista ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem


Certyfikowany ultrasonografista Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginkologicznego.

Zakres działalności:

 • USG ginekologiczne (głowica przezpochwową, brzuszne i dorektalne)
 • Cytologia
 • Diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania,
 • Leczenie infekcji dróg rodnych
 • Diagnostyka i leczenie niepłodności w zakresie podstawowym
 • Prowadzenie ciąży
 • Antykoncepcja hormonalna
 • Leczenie zaburzeń okresu okołomenopauzalnego

personel

Dr n. Med. Liliana Podsiadło

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej


Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracuje również w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w którym jest kierownikiem pracowni ultrasonograficznej.

Jest wysokiej klasy specjalistą, jej kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w największym krakowskim szpitalu jest nieocenione w diagnostyce chorób.

mgr Natalia Bubrowska, dietetyk

dietetyk


Jestem dyplomowanym Dietetykiem oraz absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Ponadto realizuję studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. W ramach studiów zajmuję się pracą badawczą na temat wpływu różnych rodzajów diety na obraz morfotyczny szpiku kostnego oraz roli diety w kosmosie.

Dzięki wielokierunkowym wykształceniu nauczyłam się holistycznego podejścia do człowieka i jego zdrowia. Jednocześnie każdą osobę traktuję w sposób indywidualny, uwzględniając nie tylko wyniki badań diagnostycznych, ale również preferencje smakowe, czas i fundusze jakimi dysponuje. Wiem jak ważne jest okazanie wsparcia i ciągła motywacja, dlatego swoim pacjentom pomagam w wyznaczaniu celu oraz konsekwentnym dążeniu do niego. Prywatnie jestem miłośniczką aktywności fizycznej oraz zdrowego gotowania, uwielbiam kulinarne eksperymenty, które inspirują mnie do ciągłego poznawania nowych smaków.

Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i konferencjach naukowych. Dodatkowo pracuję jako redaktor naczelny portalu Bonavita.pl, gdzie nadzoruję jakość merytoryczną tekstów oraz publikuję przepisy i artykuły własne.

mgr Joanna Dudek, dietetyk

dietetyk kliniczny, wykładowca


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dzięki codziennemu przygotowywaniu wykładów z zakresu żywienia oraz dietetyki klinicznej dla moich studentów, jak również poprzez prowadzenie warsztatów żywieniowych cały czas poszerzam swoje kwalifikacje, szukając  nowych rozwiązań w zakresie leczenia dietetycznego.

Wieloletnia praca w poradni dietetycznej daje mi dużo satysfakcji, a sukcesy pacjentów i osiąganie założonych celów sprawiają, że praca stała się moją pasją.